אודות Sobre

FALA PORTUGUES  “לדבר פורטוגזית בפשטות” היא יוזמה של בן.

בן תלמיד חטיבת ביניים מ Vouzela פורטוגל.

בן נולד בישראל והוא דובר פורטוגזית ברזילאית מלידה ועם המעבר לפורטוגל השתלט בקלות יתרה על הניב הפורטוגלי והיום הוא שולט ב 2 הניבים כשפת אם.

בפורטוגל בן הכיר ישראלים רבים אשר אינם דוברים את השפה והחל לעזור להם בלימוד השפה. עם הזמן בן הבין שהוא טוב במה שהוא עושה ובמהלך הקורונה, הסגרים ועודף הזמן בבית החל ליצור מצגות וחומרי לימוד שיעזרו לו בהצגת הנושאים.

תמונה של בן יוצר הקורס לדבר פורטוגזית בפשטות

מן העיתונות

בשנים האחרונות, עקב החוק הפורטוגלי של היהודים הספרדים והתאזרחותם של אלפי ישראלים, בן הבין שישנו צורך בהקמת בית ספר ללימוד פורטוגזית מותאם לעברית בעבור אותם ישראלים.
בן פנה להוריו בנושא וקיבל את תמיכתם המלאה בעבור המיזם, כל זאת למרות התקופה המאתגרת של הקורונה, הוריו בחרו לעזור ולתמוך בבן בכל הכח ולפתח את הרעיון שלו.

בן קיבל תמיכה מלאה עבור הקמת אתר אינטרנט מתקדם והצטיידות בטכנולוגיות העדכניות ביותר שיעזרו לו להעביר את התכנים בצורה הטובה והנוחה ביותר עבור תלמידיו.

שכרו בעבורו מורה פרטית לפורטוגזית (למרות ציוניו הגבוהים בפורטוגזית) כמנטורית שעזרה לו למיין את הנושאים החשובים ולמקד את תכני הקורס, כך שהקורס יועבר בצורה הדרגתית מסודרת ועקבית שכוללת שיעורים של דקדוק, אוצר מילים, זמנים ופעלים חשובים.

התלמידים נהנים משיטה מותאמת לדוברי עברית ומאזנת בין למידה דיגיטלית עצמאית ותמיכה קבוצתית קהילתית.

אחת המטרות של בן היא להקים את קהילת השפה הפורטוגזית הגדולה ביותר ברחבי הרשת בשפה העברית.

בן הוא הבכור משלושה אחים.

תחביבים של בן: 

  1. ניגון מוזיקה אלקטרונית.
  2. אילוף הרועה גרמני שלו ששמו זיו.(פקודות בעברית)
  3. משחקי מחשב.
  4. לטייל.
  5. והכי מכולם קריאת ספרים, בן הוא ממש תולעת ספרים

סרטונים של בן מהאתגר החינמי ביוטיוב שבו הוא מלמד 1000 מילים חשובות בשפה הפורטוגזית