שאלות ותשובות

כמובן!!! יש לכל תלמיד שלנו 48 שעות אחריות מרגע התשלום וההרשמה, תחליט לצאת מהתכנית מאיזה סיבה שלא תהיה – תקבל את כספך בחזרה! בלי אותיות קטנות! בלי שאלות, כך שאין לך סיכון. אנחנו רוצים לקוחות מרוצים בלבד!!!                                                        

                                                                   

אחוזי ההצלחה אצלנו גבוהים ועומדים על 97%! כלומר, 97% מתלמידנו הצליחו ללמוד פורטוגזית מא’ ועד ת’, בעזרת השיעורים שלנו, תכני הלימוד וכמובן התרגול האינטראקטיבי הקבוע. יש לך את הכלים כדי להצליח בגדול. יחד איתנו, שלב אחר שלב, נהפוך את החלום שלך למציאות! ואם כל כך הרבה אנשים הצליחו – גם ההצלחה שלך קרובה מתמיד! אין לי את היכולת החוקית להבטיח דבר לגבי היכולת שלך. התוצאות וההשגים שלך כאן ובחיים בפרט תלויים רק בך 

1. פיתוח יכולות הדיבור בשפה

שפה היא כלי תקשורת ולכן בשיטה שלנו תלמדו פורטוגזית באופן המעשי והפרקטי ביותר, תוך מתן דגש לפיתוח יכולות הדיבור. הקורס מועבר עם קבוצת וואטסאפ עם דוברי פורטוגזית שיקשיבו ויתקנו אתכם עד שתצליחו לדבר בביטחון בשפה.

2. תכנים מרתקים בפורטוגזית

החל מהמסעות של מגלי היבשות, דרך ההיסטוריה ועד לחדשות האחרונות בשפה. במהלך הקורס ניגע בתכנים מגוונים ורלוונטיים לחיי היום יום שיעשירו את הידע שלכם וההיכרות עם השפה הפורטוגזית והתרבות במדינות בה דוברים את השפה. התכנים מתעדכנים באופן שוטף והשיעורים יכינו אתכם גם לביקור הבא שלכם בטיול או רילוקיישן .

3. תרגול פורטוגזית Nas Plataformas

 אנחנו מעודדים את התלמידים לחיות את השפה דרך תרגול יומיומי בעזרת מגוון רחב של אפליקציות אפליקציות . 

4. לימוד פורטוגזית מותאם אישית

מסלול אינטנסיבי או פעם בשבוע? תרגולי כתיבה או דווקא אימוני דיבור?הכל בקצב שלך 
בהתאם למטרות האישיות שלך! אנו מתאימים את מסלול הלימוד לאורך הקורס. זאת על מנת לייצר עבורכם את המסלול האפקטיבי ביותר שיתן את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם. 

5. ממשיכים לדבר בפורטוגזית גם אחרי שסיימתם את הקורס

כל התלמידים והבוגרים שלנו הם חלק מקהילת השפה הפורטוגזית הסגורה שלנו בפייסבוק, 

 

7,אנחנו שמים דגש ענק על הדיבור  בשטח וההתבטאות.

גם אם למדת קצת פורטוגזית – אנחנו מתחילים ביישור קו כולל כדי שכל תלמיד יקבל את הבסיס מ-0 לפי הסטנדרט הגבוה שלנו.

בהתאם לנושא הנלמד ולרמת הקושי שלו. בדרך כלל בין 5 ל-20 דקות. אנו נותנים דגש לאיכות השיעור ולא לאורכו. מחקרים מראים כי שיעורי לימוד ממוקדים (ולא ארוכים מדי) משפרים את רמת הקשב והריכוז והופכים את תהליך הלמידה לאפקטיבי יותר באופן משמעותי! בצורת לימוד שכזו, תלמידינו קולטים את החומר טוב ומהר יותר! שליטה בחומר הלימוד משפרת את הביטחון העצמי בשפה, וזו בדיוק המטרה המשותפת שלנו יחד!

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי / העברה בנקאית IBAN. מיד עם הסדרת התשלום יישלחו אלייך פרטי הגישה לחשבונך באתר ותוכל/י להתחיל ללמוד בהנאה!

בפורטוגל הרשויות לא מכירות באף קורס פורטוגזית באופן רשמי!

הרשויות מכירות אך ורק במבחני שפה הרשמיים

A1-A2

B1-B2

C1-C2

תלמידים שירצו לבצע את המבחן הנ”ל אנו נעזור בכל נושא ההרשמה למבחן !

יש לכם שאלות נוספות? מוזמנים לשאול אותנו ישירות בוואטסאפ!